Schepencollege

In principe vergadert het Bocholter college van burgemeester en schepenen iedere donderdagnamiddag om 13u30 in de schepenzaal van het gemeentehuis. Alle beslissingen worden collegiaal genomen. De burgemeester is van rechtswege voorzitter van het schepencollege. De gemeentesecretaris maakt het verslag. Om de werking te stroomlijnen hanteert het schepencollege een huishoudelijk reglement.

 

1ste schepenJos Claessens

Jos Claessens

Sprink 11 | tel. 089 20 19 01 | gsm 0495 21 46 45

Bevoegdheden:

plaatsvervangend burgemeester, openbare werken en nutsvoorzieningen, groendienst, informatica, kwaliteitszorg (personeelsbeleid en dienstverlening) gedeelde bevoegdheid met de burgemeester

Zitdag:

na telefonische afspraak (089 20 19 01 of 0495 21 46 45)

e-mail: jos.claessens@bocholt.be

 

2de schepenJos Plessers

Jos Plessers

Fonteinstraat 5 | tel. 011 44 12 92

Bevoegdheden:

Financiën – AGB – erediensten - landbouw - plattelandsbeleid

Zitdag:

na telefonische afspraak (011 44 12 92 of 0475 48 76 00)

e-mail: jos.plessers@bocholt.be

 

3de schepenJan Schrijvers

Jan Schrijvers

Driemorgenstraat 12, tel. 089 47 15 71

Bevoegdheden:

ruimtelijke ordening en stedenbouw – wonen – jumelages – seniorenbeleid - andersvalidenbeleid

Zitdag:

na telefonische afspraak op tel. 089 47 15 71 of 0476 34 36 49

e-mail: jan.schrijvers@bocholt.be

 

4de schepenMia Croonen

Mia Croonen

Kettingbrugweg 15, gsm 0479 70 33 68

Bevoegdheden:

cultuur - toerisme - bibliotheek - jeugd – gezinsbeleid - sociale zaken (welzijn, volksgezondheid, kinderopvang - gedeeld met OCMW-voorzitter)

Zitdag:

Na telefonische afspraak op: gsm 0479 70 33 68

e-mail: mia.croonen@bocholt.be

 

5de schepenJan Verjans

Jan Verjans

Hoogstraat 22 | 089 46 48 86

Bevoegdheden:

milieu - buitengebied functies (jacht, bosbouw, natuur, recreatie) – sport – ontwikkelingssamenwerking - mobiliteit (openbaar vervoer, mobiliteitsplan) - feestelijkheden

Zitdag:

na telefonische afspraak optel. 089 46 48 86 of 0476 43 35 76

e-mail: jan.verjans@bocholt.be

 

6de schepen - OCMW-voorzitterMarc Vanherk

Marc Vanherk

Marsestraat 22, tel. 011 44 60 78

Bevoegdheden:

sociale zaken (welzijn, volksgezondheid, kinderopvang - gedeelde bevoegdheden met 4de schepen)

Zitdag:

na telefonische afspraak op tel. 011 44 60 78

e-mail: marc.vanherk@bocholt.be